Červenec 2009

Adrenalinové sporty

29. července 2009 v 13:25
Každý Sportuje Po Svém
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
Ale Všechny To Určitě Baví :-)

Diplom od Anne

29. července 2009 v 12:57

Hilary Duff- Životopis

29. července 2009 v 12:52 Hilary duff
Herečka, zpěvačka

Datum narození: 28.09.1987

Místo narození: Houston, USA

Znamení: Váhy

Už v šesti letech vystupovala se starší sestrou v baletu, ale už tehdy ji bavilo víc hrát. První velkou roli dostala ve filmu Casper Neets Wendy, ale slávu získala až se seriálem Lizzie NicGuire. Od té doby se Hilary objevila v řadě snímků, náhodou třeba v Moderní popelce, Nikdy to nevzdávej, Italské prázdniny, nebo ve filmu Dvanáct do tuctu. Sotva se stala filmovou a televizní hvězdou, rozhodla se zabrousit i do další oblasti a to do zpěvu. Nazpívala album s názvem Metamorphosis a na něj se pokusila navázat další deskou Most Wanted a její třetí album se jmenuje Dignity. Zpívání a hraní je pro Hilary něco kouzelného, obojí miluje. Hilary si chtěla vyzkoušet i něco jiného kromě zpěvu a hraní, a tak se dala na módní návrhářku. Navrhla několik kolekcí vlastního oblečení, které se prodávalo např. v USA, Kanadě, Novém Zélandu i jinde na světě. Nedávno se nechala slyšet, že se pustí i do kolekce psích doplňků, která by se jmenovala po jejím psíkovi Little Dog Duff.

Hilary nechodila do školy, do 10 let se učila doma. Baví ji cvičení, plavání, zpívání, psaní a ráda podniká věci se svou starší sestrou Haylie. Má ráda všechny druhy hudby, kromě techna. Hilary je rocková zpěvačka.

I když jí hraní, zpívání i navrhování zabírá dost času, nezapomene myslet na ty, co potřebují pomoc. Kromě toho, že věnovala peníze obětem hurikánu Katrina, angažuje se i v řadě dobročinných organizací. Pomáhá dětem, které trpí hladem, nemocemi, nedostatkem vzdělání atd. Podle Hilary může pomoci každý a je úplně jedno, jestli je celebrita, nebo není. Stačí jen chtít, a to ona chce.